0%
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Geri dönüşleriniz ciddiyetle incelenecektir. Mahkeme kararı olmadan resim kaldırılması mümkün değildir. Üye olarak yüklediğiniz resimleri kendiniz kaldırabilirsiniz. Anonim olarak yüklenen resimler için mahkeme kararı gereklidir. Şu ana kadar her kaldırılma isteğinde bulunan suç olduğunu söylüyor. Zorla kimseye bir şey paylaştırmıyoruz, herkes kendi hür iradesi ile paylaşıyor. Üye olup paylaşımda bulunursanız aynı zamanda silebiliyorsunuz. Anonim olarak yüklenirse, mahkeme kararı olmadan yardımcı olamayız. Kaldırılması karar verilen sayfalar anında kaldırılır fakat resmin direkt adresinin kaldırılması 3 günü bulmaktadır.
Link bildirmek istiyorsanız kötüye kullanımı seçin.
 • Telif Hakları
  Telifinizde bulunan bir dosyanın sunucumuzda bulunduğunu belirlerseniz lütfen "Kötüye Kullanım" bölümünden bize bildiriniz. Başvurunuz en kısa zamanda incelenip ilgili dosya sunucudan kaldırılacaktır. Mahkeme kararını da lütfen iletiniz.
 • İzin Verilmeyen Kategoriler
  Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür resimler yükleyenleri yasal yetkililere bildirme hakkımızın yanında siteden yasaklama ve bu resimlerin kullanıldığı sitelerin siteden yasaklanması yaptırımları da kullanılabilir. Bu tür resimler tespit edildiğinden sunucumuzdan silinecektir.
 • Aşırı Yoğun İstek
  Sitemiz resimlerinizi internet üzerinde kolaylıkla paylaşabilmeniz için hizmet vermektedir. Sitenizde bulunan ve yoğun istek alan resimleri sitemize yükleyerek barındırma amaçlı kullanmayınız.
 • Ticari Kullanım
  Bu sitesindeki tüm resim arşivi kişisel olarak kullanılabilir. Eğer resimleri ticari olarak kullanmak istiyorsanız eser sahipleri ile iletişime geçiniz.